Body: 

Hoe kan je ons bereiken?

 

Urgent.fm @ De Krook Gent


Urgent.fm vzw     

Miriam Makebaplein 1    
9000 Gent  

 

De redactie bevindt zich op het -1 niveau van het gebouw, eenvoudig te bereiken wanneer je op het Miriam Makebaplein (aan de kant van het wintercircus) de trap naar beneden neemt.

Je kan ons ook vinden via de Platteberg Gent.

Je ziet de radiostudio en redactieruimte vanuit de overdekte fietsstalling, onder de hoofdingang, waar ook onze (dienst-)ingang zich bevindt. 

  

Leveringsadres:          Urgent.fm, Platteberg 11, 9000 Gent

 

Postadres:                   Urgent.fm, Miriam Makebaplein 1, 9000 Gent

 

Facturatie-gegevens: Urgent.fm vzw, Miriam Makebaplein 1, 9000 Gent, Btw.nr. 0457 048 162

 

contact@urgent.fm

TEL:

+3293953960

 

Algemene coördinatie
Tania Selleslags 

tania.selleslags@urgent.fm

 

Meewerken of stage?

Richt je mail aan: Tania Selleslags
contact@urgent.fm

 

Partner en publiciteit?
contact@urgent.fm

Coördinatie studentenwerking

via: UGent Praeses Anne De Wulf: praeses@urgent.fm

via coördinator Urgent.fm, Tania Selleslags: tania.selleslags@urgent.fm

Of via de studentenprogrammatie: versgeperst@urgent.fm en spoetnik@urgent.fm

 

Redacties

 

Vers Geperst
versgeperst@urgent.fm

Producers: Camille Goris en Ilias Van Bambost

camille.goris@urgent.fm en ilias.vanbambost@urgent.fm 

 

Spoetnik
spoetnik@urgent.fm

Producers: Anne Dewulf, Freyan Bosma en Jari De Brabander

anne.dewulf@urgent.fm, freyan.bosma@urgent.fm en jari.debrabander@urgent.fm,  

 

Tumult
tumult@urgent.fm

timon.vandevoorde@urgent.fm

 

Opname- en livestudio

opnamestudio@urgent.fm

Coördinatoren: Chaitanya Bhagwat en Tom Van Haute 

 

Muziekredactie
muziek@urgent.fm

Coördinatoren: Simon Santens, Hella Beerten, Mathijs Verhaegen

simon.santens@urgent.fm, hella.beerten@urgent.fm, mathijs.verhaegen@urgent.fm

 

Avond- en weekenprogramma's
De contactgegevens van de verschillende programma's zijn te vinden onder de programmalink in het uitzendschema

Algemene vragen over de avond en weekendprogramma's: contact@urgent.fm

 

Info over muziek/playlisten of muziek doorsturen?

muziek@urgent.fm